Хто ми?

Товариство банних майстрів "Здорово"

Товариство банних майстрів "Здорово" - це об'єднання однодумців, майстрів своєї справи, які протягом понад 15 років займаються лазнями та ремеслами. Всі ці роки кожен з нас не тільки розвивався у своєму ремеслі, а й наполегливо збирав і втілював найкращі традиції та методики оздоровлення, банні традиції та сценарії.

Всі ці найцінніші знання та традиції: методики та програми оздоровчих процедур, сценарії оздоровчих практик та методик, креслення та конструктивні особливості обладнання та архітектури – ми втілили у програмі, яку ми назвали "Технологія "ЗДОРОВО". Саме ці технології та методики ми використовуємо при проектуванні та будівництві лазень, а також оздоровчих та реабілітаційних.

Для повноцінного дотримання технології "Здорово" майстри Товариства особисто здійснюють весь комплекс робіт від проектування до монтажу “лазні під ключ”. Ми самостійно ведемо заготівлю, обробку деревини для парних лазень; проектування, виробництво та монтаж димарів будь-якої складності; виробництво та монтаж банних печей "парАвоз"; монтаж парних, виробництво та монтаж ведер-водоспадів та систем скидання води; влаштування басейнів.

Для оснащення парних, лазень та лазневих комплексів ми самостійно виготовляємо весь спектр лазневого обладнання, меблів, аксесуарів та декору для лазні, супутніх лазневих товарів.

ВСЕ ДЛЯ ПРАВИЛЬНИХ БАНЬ!

Поточні результати

На сьогоднішні нами реалізовано вже більше: 155 проектів